منو اصلی
تبلیغات
اطلاعات تماس

ساختمان شماره 1:

ايلام - بلوار جنوبي امام(ره) - اداره كل راه و شهرسازي استان ايلام- كدپستي98415-69318

تلفن 3-08433338001

ساختمان شماره 2:

ايلام - خيابان آيت اله حيدري - اداره كل راه و شهرسازي استان ايلام  چاپ        ارسال به دوست

تأكيد بر وحدت رويه اعضاي شوراي حمل و نقل استان ايلام در پيگيري امور ادارات زيرمجموعه وزارت راه و ترابري

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و ترابري استان ايلام مهندس رضا سليماني مديركل راه و ترابري و رئيس شوراي هماهنگي حمل و نقل استان در ششمين جلسه شوراي هماهنگي حمل و نقل ، بر وحدت رويه اعضاي شورا و تلاش آنان جهت اخذ اعتبارات بيشتر همچنين پيگيري امور ساير ادارات زيرمجموعه وزارت راه و ترابري كه هم اكنون در استان نمايندگي ندارند، تأكيد كرد.
وي در ادامه در خصوص آخرين وضعيت پروژه هاي در دست اجراي راه و ترابري از جمله پروژه هاي چهارخطه ايوان- قلاجه ، ايلام –حميل، رفع نقاط پرحادثه استان ، كنارگذر مهران ، واريانت ماز عبدعلي دهلران ، تقاطع صالح آباد ، تقاطع كارخانه سيمان -كارزان ، قاضي خان- بدره و... توضيحاتي را ارائه داد.

برقراي پرواز ايلام- مشهد در آينده نزديك در فرودگاه ايلام
گچكوب مدير فرودگاه شهداي ايلام در اين جلسه با اشاره به نصب دستگاه ILS در فرودگاه ايلام از تصويب برقراري پرواز ايلام - مشهد خبر داد و گفت: اين موضوع به زودي تحقق پيدا خواهد كرد.
وي همچنين از اخذ مجوز ماده 32 جهت توسعه اماكن ، پاركينگ و ترمينال فرودگاه شهداي ايلام خبر داد.


لزوم همكاري كشورهاي همسايه براي جلوگيري از پديده گرد و خاك
گفتني است حسني غربا مدير كل هواشناسي استان نيز تنها راه جلوگيري از پديده گردو خاك را همكاري كشور هاي همسايه عنوان كرد و افزود: كارگروهي در اين زمينه تشكيل شده است.
وي در ادامه با اشاره به بهره برداري از سامانه تصاوير هوايي در هفته دولت سال جاري گفت: اين سامانه روزهاي يكشنبه و چهارشنبه هر هفته وضعيت هوا را اعلام مي كند.مكان يابي پليس راه محور ايلام- مهران

به علاوه جواديان مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان ايلام در اين جلسه با بيان اينكه پليس راه ايلام- حميل در هفته دولت امسال راه اندازي شده است از مكان يابي پليس راه محور ايلام- مهران خبر داد و افتتاح سايت مسافري پايانه مرزي مهران به عنوان يك سايت نمونه و حذف تابلوهاي تبليغاتي غيرمجاز با همكاري ادارات راه و ترابري شهرستانها در طول محورهاي ارتباطي را از ديگر اقدامات اين سازمان ذكر كرد.

كاهش 35 درصدي تصادفات رانندگي استان در سال جاري

شايان ذكر است سرگرد شيري فرمانده پليس راه استان ايلام در اين جلسه با اعلام اينكه تصادفات رانندگي در سال جاري نسبت به مدت مشابه سال گذشته كاهش 35 درصدي نشان مي دهد، اظهار داشت: شناسنامه دار كردن نقاط پرحادثه استان از فعاليتهاي در دست اقدام اين فرماندهي است.

كنترل كيفي 32 پروژه عمده و 400 پروژه كوچك در استان
همچنين مشرفي مدير آزمايشگاه فني و مكانيك استان ايلام با اشاره به اينكه هم اكنون كنترل كيفي 32 پروژه عمده و 400 پروژه كوچك در دستور كار اين آزمايشگاه قرار دارد، افزود: در سال جاري اجراي آزمايشهاي مصالح ميلگرد و قير نيز در استان شروع شده و ادارات زيرمجموعه اين آزمايشگاه در شهرستانهاي مهران ، دهلران ، دره شهر، و ايلام نيز به صورت مستقل عمل نموده اند.
وي در ادامه حفاري 600 متر در 5 ماهه اول امسال را از ديگر اقدامات اين آزمايشگاه ذكر كرد.


٠٩:٣٩ - يکشنبه ١٨ مهر ١٣٨٩    /    شماره : ٤٣٣    /    تعداد نمایش : ٧٤١خروج
خدمات الكترونيك

سيستم ها
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 52175
 بازدید امروز : 59
 کل بازدید : 1184638
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0/5939
تمامي حقوق اين سايت متعلق به اداره كل راه و شهرسازي استان ايلام مي باشد.