منو اصلی
تبلیغات
اطلاعات تماس

ساختمان شماره 1:

ايلام - بلوار جنوبي امام(ره) - اداره كل راه و شهرسازي استان ايلام- كدپستي98415-69318

تلفن 3-08433338001

ساختمان شماره 2:

ايلام - خيابان آيت اله حيدري - اداره كل راه و شهرسازي استان ايلام  چاپ        ارسال به دوست

بررسي آخرين وضعيت زيرساختهاي اربعين در استان ايلام در بازديد و جلسه با حضور معاون وزير راه وشهرسازي و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي ، مديركل ساخت و توسعه راههاي غرب و مركز شركت ساخت و توسعه راهها و مسئولين و مديران ارشد استان ايلام

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي استان ايلام در اين بازديد و جلسه كه مهندس كشاورزيان معاون وزير راه وشهرسازي و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي، مهندس مرواريد استاندار ايلام، مهندس سقندري مديركل ساخت و توسعه راههاي غرب و مركز شركت ساخت و توسعه راهها وزارت راه وشهرسازي، معاونين استاندار ، مدير كل راه وشهرسازي و جمعي از مديران ومسئولان استان حضور داشتند وضعيت جاده اي، پايانه هاي مسافري، گيتهاي ورودي و خروجي پايانه و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
مهندس مير جعفريان مدير كل راه وشهرسازي در خصوص آخرين وضعيت محور ايلام به مهران گفت: خوشبختانه با همراهي و پيگيري دكتر آخوندي وزير محترم راه وشهرسازي، پيگيريهاي مسئولين استان و ... از سال گذشته تا كنون توانستيم كل محور را براي توسعه به صورت چهارخطه در قطعات مختلف به پيمان بسپاريم و هم اكنون تمام محور با پيشرفتهاي فيزيكي مختلف در حال چهارخطه شدن و تبديل به بزرگراه است. كه هم اكنون اولويت با نقاط پر حادثه و گره هاي ترافيكي محور است و تا اربعين سال جاري اين نقاط حذف شده ونقاط ذكر شده محور براي تردد زائرين عزيز اماده مي شود.
وي افزود با توجه به اينكه قرارداد پيمانكاران محور به صورت 18 ماهه مي باشد و يكي از قطعات نزديك چهار ماه است به پيمان سپرده شده اما پيشرفت فيزيكي تا كنون قابل قبول است و پيش بيني مي شود 30 كيلومتر اين محور تا اربعين امسال به صورت چهار خطه زير بار ترافيك برود. و انشااله در صورت تامين اعتبار لازم كل محور تا سال آينده به بزرگراه تبديل شود هر چند كه تونل و پلهاي عظيمي نيز در اين مسير قرار دارد كه ساخت آنها نياز به زمان دارد.
روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي استان ايلام


١٧:٣٢ - چهارشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٤٧٣    /    تعداد نمایش : ٢٣٣خروج
خدمات الكترونيك

سيستم ها
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 384852
 بازدید امروز : 321
 کل بازدید : 1197487
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/0937
تمامي حقوق اين سايت متعلق به اداره كل راه و شهرسازي استان ايلام مي باشد.